Elektryk utrzymania ruchu (Niemcy)

Zeitmann

Niemcy, zagranica

Zeitmann

Miejsce pracy: Niemcy

Obowiązki:

  • konserwacja, naprawa urządzeń produkcyjnych oraz utrzymanie ruchu
  • montaż, kontrola, monitorowanie, optymalizacja urządzeń na terenie zakładu
  • naprawa usterek elektrycznych i elektronicznych w maszynach produkcyjnych - wykonywanie planów konserwacyjnych
  • montaż i uruchamianie nowych maszyn i urządzeń na terenie zakładu
  • praca w systemie 3 zmianowym również w soboty

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy jako elektryk przy utrzymaniu ruchu na zakładzie produkcyjnym
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • doświadczenie ze sterowaniem SPS
  • samochód na wyjazd
  • dobra znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie - możliwość nadgodzin
  • brak "Zeitkonta"
  • wszystkie przepracowane godziny są wypłacane
  • zatrudnienie na umowie o pracę na niemieckich warunkach
  • zakwaterowanie zagwarantowane koszt 200€ miesięcznie
  • możliwość pobierania zaliczek
  • wsparcie naszych polskojęzycznych konsultantów przez cały okres trwania umowy
  • wsparcie w załatwianiu formalności w Niemczech
  • ubezpieczenie
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.