Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków
zapewnienie bezawaryjnego działania instalacji i urządzeń produkcyjnych
Konserwacja i naprawa instalacji i urządzeń energetycznych
Instalowanie nowych urządzeń i wykonywanie niezbędnych instalacji
instruowanie pracowników produkcyjnych na temat prawidłowej eksploatacji nowo zamontowanych maszyn i urządzeń
Przestrzeganie przepisów BHP i PPOŻ

Oferta
stabilne zatrudnienie
Umowę o pracę na pełen etat
 pakiet socjalny, .: świadczenia świąteczne, dofinansowanie wypoczynku
Pracowniczy Program Emerytalny
Dofinansowanie Karty Multisport
Możliwość rozwoju zawodowego i podwyższania kwalifikacji

Wymagania

Wymagania
Wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe
Posiadanie uprawnień SEP
Doświadczenia w pracy na stanowisku elektryka
dobra organizacja pracy własnej
Umiejętność pracy zespołowej
Gotowość do pracy w systemie IV brygadowym
Oferta

Prezentacja firmy

Zajmujemy się rekrutacją specjalistów, inżynierów oraz kadry zarządzając... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/03/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji