SilverBack Polska Sp. z o. o.

Elektryk - Szwecja

Workplace: Stockholm / Szwecja

SilverBack jest wiodącą firmą działającą w obszarze pozyskiwania i dostarczania wyspecjalizowanej kadry budowlanej na potrzeby rynku Skandynawskiego; pracującą przy realizacji największych projektów w regionie.

SilverBack aktualnie poszukuje Elektromonterów lini kablowych średniego napięcia.

Opis Stanowiska

Praca jako Elektromonter linni kablowych średnego napięcia w dużym europejskim przedsiębiorstwie działającym na terenie krajów Skandynawskich, świadczących usług w zakresie instalacji elektrycznych. Firma ta jest wiodącym dostawcą prądu na terenie Skandynawii. Firma posiada wiele siedzib na terenie Europy Północnej z główną siedzibą  w Szwecji.

Praca na farmie wiatraków w Szwecji.

Do zakresu pracy należą:

  • montaż linii kablowych średnego napięcia,
  • łączenie kabli średniego napięcia,
  • układanie tras kablowych (do 10 km łączonych kabli),
  • pomiary powykonawcze,
  • zarabianie głowic kablowych.

  • doświadczenie w łączeniu kabli średniego napięcia,
  • umiejętność pracy przy średnim i niskim napięciu,
  • odpowiedzialność i dokładność w pracy,
  • uprawnienia elektryczne przetłumaczone na język angielski (SEP, SIMP, DSB itp)
  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum komunikatywnym.

Oferujemy bardzo korzystne warunki zatrudnienia w tym:

  • legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace,
  • atrakcyjne skandynawskie wynagrodzenie,
  • prace w systemie rotacyjnym (terminowe zjazdy do kraju) - 3/1 bądź 6/2
  • pomoc koordynatorów oraz pracowników z polskiego biura przez cały okres zatrudnienia,
  • nieodpłatne zakwaterowanie (pojedynczy pokój z dostępem do kuchni oraz łazienki),
  • pomoc logistyczną w wyjeździe oraz na terenie kraju w którym wykonywana jest praca,
  • załatwienie wszystkich niezbędnych formalności,
  • pakiet socjalny.

Informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Please apply with the button below.
We inform, we will contact only selected candidates.