sky Personal Alexander Geworsky

Elektryk, szafy sterownicze

Od: sky Personal Alexander Geworsky
Miejsce pracy: Niemcy, Hannover, Nufringen, Magdeburg

Bezpośredni niemiecki pracodawca Firma sky Personal oferuje pracę dla elektryków budowlanych i przemysłowych na terenie Niemiec.

Oferty pracy dla elektryków przemysłowych:

Zarobki: 12,00€/h Brutto + 70 € dieta dzienna Netto!

  • Premia początkowa: 200€
  • Premia półroczna: 300€
  • Premia roczna: 500€

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy:

elektryk@ sky-personal. de

Lokalizacja: Hannover i Nufringen, Magdeburg, Dortmund.

Opis stanowiska:

  • Przyłączanie kabli do rozdzielni oraz urządzeń przemysłowych.
  • Rozprowadzanie różnego rodzaju kabli, przycinanie i wykańczanie okablowania przy użyciu rożnych technik przyłączeniowych.
  • Montowanie szaf sterowniczych na podstawie rysunków i schematów.
  • Posługiwanie się elektro-narzedziami.
  • Wykonywanie pomiarów elektrycznych.
  • Konserwacja, renowacja i montaż szaf i urządzeń sterowniczych.

Wymagania:

  • Kwalifikacje w zawodzie elektryka.
  • Wykształcenie zawodowe kierunkowe elektryczne lub też udokumentowane wieloletnie doświadczenie w zawodzie na wymienionym stanowisku.
  • Wiedza na temat symboli, norm i kodów podawanych w rysunkach konstrukcyjnych i schematach.
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych i rysunków technicznych.
  • Komunikatywna lub podstawowa znajomość języka niemieckiego.
  • Własny samochód na wyjazd, mile widziany.
  • Chęci do pracy.

Nasza oferta:

  • Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z możliwością podwyżki.
  • Diety za każdy przepracowany dzień pracy.
  • Wynagrodzenie płatne miesięcznie na konto pracownika.
  • Możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek.
  • Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym.
  • Pełne niemieckie ubezpieczenie społeczne i zdrowotne.
  • Długoterminowy kontrakt.
  • Umowy na czas nieokreślony.
  • Możliwe nadgodziny.
  • Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę.
  • Możliwość przejęcia zatrudnienia przez pracodawców.
  • Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności.
  • Pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia.

Szanowni Kandydaci,

pragnę poinformować, że opłatę za zakwaterowanie ponosi pracownik. Firma sky Personal gwarantuje rezerwacje zakwaterowania. Opłatę za mieszkanie proszę uregulować bezpośrednio z właścicielem mieszkania. Najwyższa opłata za kwaterę wynosi 25 € za dobę. Jeśli jest Pan zainteresowany naszą ofertą to proszę o informację zwrotną lub kontakt telefoniczny o ewentualnym ustaleniu odpowiadającej daty zatrudnienia.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.