Elektryk ! Stała praca !

Work Service Express

Francja, Belgia, zagranica

Miejsce pracy: Francja, Belgia

Work Service Express jest agencją pracy tymczasowej specjalizującą się w transgranicznej wymianie pracowników oraz w rekrutacjach na terenie Polski. Od 2015 roku firma wchodzi w skład Grupy Kapitałowej Work Service - jednej z największych firm w branży HR w Europie Środkowo-Wschodniej. Jesteśmy miejscem, w którym pasja spotyka się z zaangażowaniem, a dialog i wiedza sprzyjają poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań.

Agencja pośrednictwa pracy Work Service Express (KRAZ 1116), poszukuje dla swojego klienta na terenie Francji elektryków

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• Prace instalatorskie na parkingach

• Montaż lub wymiana okablowania

• Montaż zasilania (niskie i wysokie napięcie)

CO OFERUJEMY?

• Polską umowę o pracę

• 11,61 euro brutto/h

• Premię żywieniową 11,36 euro brutto/ dzień

• Premię transportową 2,51 euro brutto

• Premię końca misji 10% wynagrodzenia brutto do wynagrodzenia

• Stabilne zatrudnienie - klient oczekuje długiej współpracy,

• Program "Polecaj zarabiaj" za każdą poleconą osobę, która przepracuje z nami 30 dni, otrzymujesz nagrodę w wysokości 500 zł

• Kompleksową obsługę przed wyjazdem

CZEGO OCZEKUJEMY?

• Doświadczenia na podobnym stanowisku

• Umiejętności pracy z planem i rysunkiem technicznym

• Znajomości języka francuskiego lub angielskiego

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.