Elektryk - serwisant (maszyny produkcyjne działu obróbki tarcz)

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Brembo Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Twoje zadania:

  • Wykonujesz naprawy interwencyjne i prewencyjne
  • Realizujesz okresowe przeglądy
  • Serwisujesz maszyny i urządzenia produkcyjne
  • Współpracujesz z zewnętrznymi firmami serwisowymi
  • Planujesz i zamawiasz części, których potrzebujesz
  • Jesteś członkiem zespołu utrzymania ruchu

Wiedza i doświadczenie, które wykorzystasz na stanowisku:

  • Wykształcenie średnie: mechanik/elektryk
  • Doświadczenie na stanowisku związanym z naprawą/serwisem maszyn
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej, rysunków technicznych i schematów hydraulicznych

Docenimy także:

  • Zainteresowanie tematami automatyki, hydrauliki siłowej i pneumatyki;
  • Uprawnienia SEP,
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • znajomość sterowania PLC i CNC;

Kiedy Ty będziesz dbać o nasz park maszynowy, my zadbamy o Ciebie...

Motywacyjny system wynagrodzeń:

  • pensja stała zależna od umiejętności i doświadczenia
  • coroczny system podwyżek
  • premie roczne
  • system nagród KAIZEN
  • pracę przy zróżnicowanym parku maszynowym rozbudowywanym o najnowsze rozwiązania techniczne;

Stabilne zatrudnienie:

  • bezpośrednie zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat
  • pracę z doświadczonym zespołem oferującym wsparcie w poszerzeniu umiejętności;
  • możliwość korzystania z kasy zapomogowo-pożyczkowej
  • darmowy przewóz pracowniczy (z kierunków: Sosnowiec, Olkusz, Zawiercie, Jaworzno, Częstochowa, Lelów, Myszków, Czeladź, Będzin)

Dodatkowe benefity:

  • karty Multisport dla pracownika oraz członków rodziny
  • dofinansowanie do kolonii dla dzieci
  • bony żywnościowe, bony i paczki świąteczne
  • ubezpieczenie grupowe
  • prywatna opieka medyczna za 1 zł
  • wczasy pod gruszą
  • szkolenia techniczne przeprowadzane przez profesjonalne firmy

Brembo to włoski koncern, działający w branży motoryzacyjnej, światowy lider... dostarczający systemy hamulcowe do motocykli i wszelkich typów samochodów.
Brembo mocno wierzy w możliwości, jakie prezentuje dobrze wyszkolony, współgrający zespół. Stworzyliśmy dynamiczne i przyjazne środowisko, w którym łatwo jest wyrazić swój potencjał i przyczynić się do wspólnego sukcesu. Brembo obecne jest w 18 krajach na świecie, a od prawie 12 lat istnieje także w Polsce, która stała się jednym z najbardziej istotnych miejsc skoncentrowania uwagi w obszarze produkcyjnym. Obecnie pracuje dla nas ponad 1300 osób w trzech funkcjonujących fabrykach: w Częstochowie i Dąbrowie Górniczej.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
13/10/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Automatyka , Praca Elektronika / Telekomunikacja , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Inżynieria , Praca Praca na produkcji