Elektryk SEP 1kV - Lokalizacja Michelstadt, Niemcy

FallWork Sp. z o.o.

Michelstadt, Niemcy, zagranica

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Michelstadt, Niemcy

Dla naszego niemieckiego Klienta firmy z długoletnią tradycją realizującej największe inwestycje z zakresu budowy tuneli w całej Europie poszukujemy obecnie wykwalifikowanych osób na stanowisko:

(specjalizacja instalacje maszyn)

Zadania / zakres wykonywanych prac:

  • Zlecone prace z zakresu montażu, łączenia, instalacji maszyn
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Uprawnienia SEP do 1kV lub wyższe
  • Samodzielność i inicjatywa w zakresie wykonywania powierzonych zadań
  • Przestrzeganie przepisów i zasad BHP
  • Mile widziane - doświadczenie w działach Utrzymania Ruchu

Wymagania:

  • Uprawnienia SEP do 1kV
  • 1,5 r. udokumentowanego doświadczenia na w/w stanowisku
  • Sumienność, rzetelność w zakresie wykonywania powierzonych zadań
  • Dyspozycyjność do podjęcia pracy
  • Podstawowa znajomość j. Niemieckiego – pozwalająca na komunikację
  • Aktywne prawo jazdy

Oferujemy:

  • długoterminową, stabilną i legalną pracę w Niemczech
  • zatrudnienie 6 miesięcy przez Agencję FallWork Sp. z o. o. z możliwością przejęcia bezpośrednio przez pracodawcę
  • płatne nadgodziny
  • bezpłatne zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę
  • atrakcyjne wynagrodzenie - stawka:11- 12 E/h netto w zależności od doświadczenia

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania swojego CV (wraz z klauzulą) za pośrednictwem serwisu.

FallWork Sp. z o. o. Nr Cert. 6231