Elektryk Samochodów Ciężarowych – Mercedes-Benz

Sobiesław Zasada Automotive

Nowiny, k., Kielce, świętokrzyskie

Opis stanowiska pracy

Jakie będą Twoje zadania:

  • Obsługa, naprawa bieżąca i diagnozowanie samochodów ciężarowych marki Mercedes- Benz
  • Wykonywanie samodzielnych napraw elektrycznych w oparciu o technologię producenta
  • Sporządzenie dokumentacji technicznej zlecenia naprawy zgodnie z procesem serwisowym
  • Współpraca z doradcami serwisowymi oraz mistrzem serwisu
  • Utrzymanie właściwego stanu technicznego stanowiska (urządzenia i narzędzia)

Czego oczekujemy:

  • Znajomości aktualnej dokumentacji technicznej
  • Znajomość obsługi testerów diagnostycznych.
  • Samodzielnej obsługi programów diagnostycznych
  • Dokładności i sumienności w wykonywaniu obowiązków
  • Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
  • Czynne prawo jazdy kat. B (mile widziana kat. C)
  • Mile widziane doświadczenie

Jako pracodawca oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia, umowa o pracę
  • System szkoleń, programy rozwojowe, dostęp do platformy e-learningowej (j. angielski i j. niemiecki)
  • Program Rekomendacji Pracowników
  • Spotkania okolicznościowe oraz integracyjne
  • Prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie
  • Karta MultiSport
  • Niezbędne oraz dodatkowe narzędzia pracy
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń

Prezentacja firmy

Spółka Sobiesław Zasada Automotive powstała w 2010 roku jako efekt konso... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/03/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Praca fizyczna, Praca Inne