Elektryk Rozruchu

Gliwice, śląskie

ALTEN Polska

Opis stanowiska pracy

Dlaczego My?

Dołącz do ALTEN – globalnego lidera usług IT i inżynieryjnych, obecnego w 28 krajach na całym świecie i zatrudniającego ponad 37 000 osób. Tworzymy zaawansowane systemy informatyczne, rozwijamy medycynę, automatykę przemysłową, projektujemy i budujemy najnowocześniejsze samoloty, pociągi, pojazdy elektryczne i autonomiczne, a nawet rakiety kosmiczne.

Zostaliśmy wyróżnieni tytułem Najlepsze Miejsca Pracy Polska 2021 oraz nagrodą „Rzecznik Standardu Etyki”, przyznawaną przez United Nations Global Compact Network Poland.

Twoje zadania

  • Montaż i podłączanie instalacji elektrycznych z zakresu automatyki i robotyki
  • Uruchamianie nowych oraz modyfikacja istniejących maszyn, gniazd, urządzeń i linii produkcyjnych
  • Prace ślusarskie i monterskie
  • Wykonywanie instalacji elektrycznych szaf elektrycznych zasilających oraz sterowniczych
  • Realizacja powierzonych zadań w oparciu o dokumentację techniczną

Wymagania

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku lub wykształcenie kierunkowe techniczne m.in. elektryka, elektrotechnika, automatyka
  • Uprawnienia SEP 1 kv
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Znajomość zasad działania urządzeń elektrycznych
  • Gotowość do wyjazdów służbowych
  • Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

  • Długofalową współpracę i ciągłe możliwości rozwoju
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczne formy współpracy (B2B, UoP itd.)
  • Pakiet benefitów (Multisport, MyBenefit, Medicover)
  • Możliwość certyfikacji i szkoleń
  • Pakiet i wsparcie relokacyjne, w przypadku zmiany miejsca zamieszkania

Podczas pandemii rekrutacja odbywa się w trybie zdalnym!????

ALTEN Group jest obecny w 25 krajach na całym świecie i zatrudnia ponad 34.000 inżynierów i... specjalistów IT. Od 1988 roku pracownicy ALTEN tworzą zaawansowane systemy informatyczne i rozwiązania inżynieryjne dla znanych marek. Wdrażają innowacje w dziedzinie lotnictwa, kolei, pojazdów elektrycznych i autonomicznych, energii odnawialnej, finansów, medycyny a nawet rakiet kosmicznych. W Polsce Grupa ALTEN jest obecna od 2013 r. Oddziały są usytuowane w 7 miastach: Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Katowice i Jelenia Góra.
Dołącz do nas.

Let your talent shine. You grow, we grow!
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
19/12/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Energetyka , Praca Inne , Praca Inżynieria