Opis stanowiska pracy

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Elektryk przemysłowy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość długofalowej współpracy i rozpoczęcia jej od zaraz,
  • wynagrodzenie wypłacane terminowo,
  • opłacamy zakwaterowanie oraz dojazdy do/z pracy,
  • opłacamy zjazdy urlopowe (6 tygodni/ 1 tydzień),
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje,
  • nowoczesne narzędzia i wyposażenie,
  • stałą opiekę koordynatora,

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • montaż przemysłowych instalacji elektrycznych,
  • podłączanie kabli do szaf sterowniczych,
  • montaż tras kablowych,

Oczekujemy:

  • wykształcenia technicznego o profilu elektrycznym lub pokrewne,
  • aktualnych uprawnień SEP E (mile widziane, ale niekonieczne),
  • praktycznej umiejętności czytania dokumentacji technicznej,
  • dyspozycyjności do pracy od czerwca.

Prezentacja firmy

GC Energy specjalizuje się w obsłudze przemysłu:energetycznego (e... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/07/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
15
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Energetyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Budownictwo / Praca na budowie