Opis stanowiska pracy

Opis pracy:
poszukujemy zmotywowanego i pracowitego elektryka, który zechce pracować nad różnorodnymi i wymagającymi projektami, głównie branży budowlanej (praca w tunelach).

Do obowiązków na danym stanowisku należeć będzie
instalacja, konserwacją oraz bieżące naprawy urządzeń elektrycznych / mechanicznych i cyfrowych systemów tunelowych
diagnoza przyczyny problemów oraz awarii elektrycznych systemu.

Oferujemy:

wynagrodzenie w wysokości: 21-31 eur/h zależne od doświadczenia zawodowego
Bezpłatne zakwaterowanie oraz transport do Norwegii
Bezpieczne środowisko pracy
Udział w różnorodnych projektach na terenie całej Norwegii

Wymagania

  • Minimum 3-4 lata doświadczenia zawodowego związanego z pracą na dużych obiekatch przemysłowych w zawodzie elektryka
  • Wiedza na temat systemów monitorowania i sterowania ruchem
  • Uprawienia elektryczne DSB
  • Norweskie zezwolenie na pracę
  • Gotowość do pracy z w rotacji (12/9, 7/7 na nocnych zmianach) w różnych warunkach oświetleniowych
  • Dobra znajomość j. Angielskiego
  • Dobra kondycja fizyczna
  • Brak przeciwskazań do pracy w różnych warunkach oświetleniowych
  • Umiejętność pracy w zespole

Prezentacja firmy

Barona Nordic Jobs oferuje wiele możliwości pracy w Finlandii, Szwecji o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis