ELEKTRYK PRZEMYSŁOWY

Craft Hunt 24

Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Holenderska firma poszukuje doświadczonych elektryków do pracy na obiektach przemysłowych w okolicach Rotterdamu lub Amsterdamu.

WYMAGANIA:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (minimum 3 lata)
  • komunikatywna znajomość języka obcego (angielski/niemiecki/niderlandzki)
  • podstawowe narzędzia
  • mile widziane własne auto
  • CV w języku obcym
  • na niektórych projektach wymagane są własne ubrania ochronne

OFERUJEMY:

  • holenderska umowa o pracę
  • cotygodniowe wynagrodzenie: 675-715 EUR netto za 40 godzin
  • zakwaterowanie w 1-osobowym pokoju (100-120 EUR tygodniowo)
  • na niektórych projektach możliwe są dodatkowo płatne nadgodziny oraz praca w weekend (150% lub 200% stawki podstawowej)

Prezentacja firmy

www.crafthunt24.com to potężna platforma łącząca specjalistów ora... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Energetyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Inne, Praca Praca na produkcji