W&K Industriemontage Sp. z o.o W&K Industriemontage Sp. z o.o W&K Industriemontage Sp. z o.o W&K Industriemontage Sp. z o.o W&K Industriemontage Sp. z o.o W&K Industriemontage Sp. z o.o W&K Industriemontage Sp. z o.o W&K Industriemontage Sp. z o.o
Od ponad 35 lat montujemy maszyny i linie produkcyjne w niemalże wszystkich branżach. Pojazd, dom a nawet produkty spożywcze mają swój początek w naszej pierwszorzędnej pracy. Podczas montażu mechanicznego i elektrycznego linii przemysłowych przekonujemy naszych klientów innowacyjnością, niezawodnością, elastycznością i najwyższą jakością.

Zatrudnienie u nas to nie tylko Twoja szansa na stabilną pracę - to również obiecujące perspektywyodpowiedzialne zadania. Realizaujemy projekty na całym świecie z wykorzystaniem najbardziej innowacyjnych technologii.

ELEKTRYK PRZEMYSŁOWY – ELEKTROMONTER

Miejsce pracy: Niemcy, Holandia, Belgia, Grecja, Austria, Norwegia, Szwecja, Belgia

Twoje zadania:

Montaż przemysłowych instalacji elektrycznych na nowo budowanych liniach produkcyjnych zgodnie z obowiązującymi normami, w tym.:

  • montaż tras kablowych i okablowania,
  • montaż napędów i szaf sterowniczych,
  • montaż maszyn, urządzeń, rozdzielnic, silników,
  • uruchamianie nowych maszyn i urządzeń,
  • testowanie różnych elementów elektrycznych,

Nasze oczekiwania:

  • posiadanie uprawnień SEP
  • doświadczenie na stanowisku związanym z elektryką lub elektromontażem (min. 1 rok),
  • wykształcenia kierunkowego lub technicznego (w przypadku braku doświadczenia zawodowego),
  • umiejętność czytania dokumentacji i schematów elektrycznych,
  • zdolność pracy na wysokości,
  • samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • gotowości do pracy w różnych państwach europejskich,
  • prawo jazdy, paszport,

Dodatkowym atutem będą:

  • uprawnienia SCC, VCA, UDT: wózki, podnośniki, suwnice,
  • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego,

Zapewniamy:

  • umowę o pracę (okresy: 3 miesiące – 3 lata – czas nieokreślony),
  • gwarancję pracy w systemie 6/1 (wyjazd 6 tygodni, przerwa 1 tydzień)
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • szkolenia wdrożeniowe i zawodowe,
  • bezpłatne zakwaterowanie,
  • dojazd na miejsce wykonywania pracy z oddziału w Lubinie,
  • wysokiej klasy pakiet narzędzi i odzieży roboczej i ochronnej,
  • benefity pozapłacowe (karta Medicover Sport, pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie),
  • premie za polecenia pracowników,
  • dostęp do mobilnych kursów językowych dla Ciebie i Twojej rodziny,

Istnieje możliwość zatrudnienia pracowników z Ukrainy (oferujemy pełną pomoc kadrową).

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy