Elektryk - Pracownik utrzymania ruchu maszyn produkcyjnych na własnej działalności!

Werthen Sp. z o.o.

Stuttagart, zagranica

Opis stanowiska pracy

Firma Werthen Building Solutions świadcząca usługi budowlane na terenie Niemiec poszukuje osób na stanowisko:

UTRZYMANIE RUCHU MASZYN PRODUKCYJNYCH - ELEKTRYKA

Miejsce pracy: okolice Stuttgart
Umowa: B2B na własnej działalności
Czas trwania kontraktu: pierwszy na 6 miesięcy, potem kolejny

OBOWIĄZKI:
Praca na stanowisku elektryka/pracownika utrzymania ruchu maszyn produkcyjnych do części samochodowych.

Wymagania

-znajomość języka niemieckiego
-doświadczenie na takim samym stanowisku
-gotowość do pracy przez minimum 5 miesięcy
-gotowość do pracy na własnej działalności

Prezentacja firmy

WERTHEN S.P. Z.O.O firma świadcząca usługi rekrutacyjne poza gran... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/06/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Czas trwania umowy
od kilku miesięcy do kilku lat
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Energetyka, Praca Motoryzacja / Automotive