Opis stanowiska pracy

Opis oferty pracy:

Warunki:

  • Stawka 13,50 €/h brutto plus 30,00 € netto Diety za dzień przepracowany. Diety pozostają miesięcznie wypłacane .
  • bezpłatne zakwaterowanie, które my dla Pana organizujemy. (Zakwaterowanie mieści się najczęściej w pensjonatach. Staramy się aby miejsce zakwaterowania nie było dalej od miejsca pracy niż 20 km.)
  • minimalna liczba godzin do wypracowania w miesiącu to 160h każda ponad-godzina pozostanie wypłacona
  • wszystkie przepracowane godziny pozostają wypłacone
  • chętnie wypłacamy zaliczki na życzenie pracownika .

Wymagamy:

  • Język niemiecki w stopniu komunikatywnym, tak aby były rozumiane polecenia wydawane przez pracodawce
  • doświadczenie Zawodowe jako Elektryk
  • Ukończony Zawód jako Elektryk

Praca jest najczęściej na terenie trzech niemieckich landów: Hessen, Baden Württemberg oraz Bayern. Jednak oczekujemy gotowości do pracy na ternie całych Niemiec.

Dokumenty potrzebne do sporządzenia umowy:

  • CV
  • Dowód osobisty
  • Prawo jazdy
  • Świadectwa potwierdzające kwalifikacje
  • Niemiecka kartę kasy chorych ( jeśli takowa kandydat posiada)
  • Potwierdzenie nadania numeru identyfikacji podatkowej (jeśli takowa kandydat posiada)
  • Potwierdzenie nadania klasy podatkowej (jeśli takowa kandydat posiada)
  • Numer konta z kodem SWIFT

Prezentacja firmy

Agencja Pośrednictwa Pracy SERVIS HR jest niepubliczną jednostką świadc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/07/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji