Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków :

  • montaż, podłączanie, okablowanie
  • wykonywanie prac instalacyjnych i przyłączeniowych
  • obsługa szaf sterownicznych i rozdzielczych
  • praca w zespole elektryk-pomocnik elektryka

Wymagania:

  • Wymagane doświadczenie oraz świadectwo ukończenia danego zawodu.

Oferujemy :

  • niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
  • pełen pakiet ubezpieczeniowy
  • pracę na terenie Berlina
  • 40 godzin tygodniowo (możliwość pracy w niepełnym wymiarze)
  • wynagrodzenie ( od 13,53 € / h)
  • ciągłość wypłaty wynagrodzenia w przypadku choroby
  • dodatek świąteczny i urlopowy
  • dietę (od 12€ za każdy przepracowany dzień )
  • zwrot kosztów dojazdu (od 4,76 € za każdy przepracowany dzień)
  • posiadanie auta nie jest wymagane.
  • bezpłatne zakwaterowanie blisko miejsca pracy

Agencja Pośrednictwa Pracy SERVIS HR jest niepubliczną jednostką świadczącą usługi... pośrednictwa w kraju i zagranicą. Agencja posiada certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Lubelskiego uprawniający do prowadzenia agencji zatrudnienia. Do rejestru wpisana została pod numerem 12127.
Oferta Agencji skierowana jest zarówno do osób poszukujących pracy, jak również pracodawców poszukujących pracowników, zarówno tych wykwalifikowanych, jak i tymczasowych.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
15/10/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Inne , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Praca fizyczna , Praca Elektronika / Telekomunikacja