Gi Group Poland S.A.

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Elektryk pojazdów

Miejsce pracy: Oborniki

Dla naszego Klienta, do działu produkcji poszukujemy kandydatów na stanowisko: Elektryk pojazdów

Miejsce pracy: Bolechowo - Osiedle

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • pracę w systemie zmianowym 6-14, 15-23
  • wolne weekendy
  • pakiet benefitów

Zadania:

  • montaż urządzeń i układów elektrycznych elektronicznych, instalacji HV
  • montaż dodatkowych urządzeń systemu informacji pasażerskiej
  • montaż i podłączanie: płyt elektrycznych, pulpitu kierowcy, oświetlenia i innych urządzeń elektrycznych w pojeździe.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum zawodowe, preferowane kierunkowe (elektryka, elektronika, mechatronika automatyka)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w diagnostyce i elektryce samochodowej mile widziane
  • uprawnienia elektryczne do 1kV – mile widziane
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych i rysunków technicznych
Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.