Opis stanowiska pracy

Firma BSI Personnel Sp.z.o.o, certyfikat 3455, zajmuje się rekrutacją wykwalifikowanych pracowników do pracy zagranicą, m.in. w Niemczech i Skandynawii.

Obecnie dla naszego niemieckiego klienta, agencji pracy, poszukujemy kandydatów na stanowisko: ELEKTRYKA OKRĘTOWEGO

Praca polegająca na instalowaniu i naprawie systemów elektronicznych, okablowaniu statków zgodnie ze schematami połączeń, a także uruchamianiu maszyn oraz instalacji na statkach różnego przeznaczenia.

Wymagania

Oczekujemy:
- ukończonego szkolenia zawodowego w montażu i konserwacji układów elektronicznych i elektrycznych na statkach,
- doświadczenia zawodowego,
- umiejętności bezpiecznej obsługi schematów obwodów i zacisków,
- wysokiego poziomu motywacji do pracy i elastyczności.

Oferujemy:
- niemiecką umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin na czas nieokreslony,
- wynagrodzenie 15,00 brutto €/h,
- 15,00€ netto/dzien diety,
- dodatki za nadgodziny, pracę w niedziele i święta,
- zapewnione zakwaterowanie bezpłatne,
- świąteczne i wakacyjne premie,
- ubrania robocze.

Prezentacja firmy

Firma BSI Sp. z.o.o. ( certyfikat 3455) zajmuje się rekrutacją pracowni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/05/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Energetyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna