Elektryk okrętowy / Elektromonter (Electrical Fitter / Electrical Engineer)

Brasco Majchrzyk, Kot Sp. Jawna

Plymouth, Wielka Brytania, Anglia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Brasco S.C. poszukuje dla swojego klienta – dużej stoczni produkującej ekskluzywne jachty Princess Yachts w Plymouth w Wielkiej Brytanii, kandydatów na stanowisko:

Elektryk okrętowy / Elektromonter (Electrical Fitter)

Obowiązki:

  • montaż instalacji elektrycznej na łodziach / jachtach;
  • układanie kabli, podłączanie urządzeń elektrycznych (oświetlenie, ogrzewanie elektryczne, montaż gniazd wtykowych, włączników, przełączników elektrycznych);
  • diagnozowanie oraz usuwanie awarii urządzeń oraz podzespołów.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie brutto: 19,00 GBP/h;
  • nadgodziny: dostepne;
  • zakwaterowanie dostarczone przez pracodawcę i opłacone przez niego przez 1/2 roku.

Spotkanie z pracodawcą oraz test praktyczny odbędzie się w Słupsku w dniach 20.01.2018 - 21.01.2018.

Wymagania

  • kilkuletnie doświadczenie zawodowe;
  • mile widziane doświadczenie w przemyśle stoczniowym;
  • wykształcenie kierunkowe;
  • uprawnienia SEP min. do 1kV;
  • wysoki poziom motywacji do pracy i zaangażowania w pełnione obowiązki;
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego.

Brasco S.C.
ul. Okólna 10, 42-400 Zawiercie
Nr certyfikatu: 6577

Prezentacja firmy

Firma Brasco działa od 2005 r jako agencja pośrednictwa pracy w z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
50
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis