Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 11/12/2017.

Opis stanowiska pracy

Wybranemu Kandydatowi gwarantujemy:

• Polską umowę o pracę i długoterminową współpracę,
• Opłacone zakwaterowanie w kwocie do 600 Euro,
• Wynagrodzenie 12,00-13,80 Euro brutto,
• Dodatki za nadgodziny ,
• Możliwość otrzymania zaliczki,
• Opiekę polskiego biura,
• Kompetentnych współpracowników,
• Jest możliwość pobierania świadczeń Kindergeld.

Wybrany Kandydat będzie odpowiedzialny za:

• Montaż instalacji elektrycznych w budynkach,
• Wykonywanie prac instalacyjnych i przyłączeniowych ,

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:

• Znajomość języka niemieckiego w stopniu min. podstawowym mile widziana,
• Wykształcenia kierunkowego lub/i uprawnień SEP do 1 kV,
• Doświadczenia zawodowego min.3 lata,
• Umiejętności czytania rysunku technicznego,
• Własnego samochodu (mile widziany),
• Gotowości do wyjazdu

Nie czekaj !!! Aplikuj i Dołącz do Naszych Pracowników.

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp. z o.o. jest nowoczesną firmą oferującą profesjonalne... rozwiązania z zakresu leasingu pracowniczego oraz pracy tymczasowej. Naszą działalność rozpoczeliśmy w lipcu 2007, rok później rozszerzyliśmy ja o usługi związane z pośrednictwem pracy tymczasowej.

Posiadamy:
Certyfikat Podmiotów Prowadzących Agencję Zatrudnienia na terenie Polski nr 5606
Certyfikat Bundesagentur für Arbeit na terenie Niemiec

Jesteśmy członkiem Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia SAZ w Polsce oraz BAP w Niemczech
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
08/12/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
8
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne