Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 11/12/2017.

Elektryk - Niemcy

84030 Ergolding, zagranica

P.I.N. Personal GmbH

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta - firmy z branzy przemyslowej poszukujemy pracownikow na stanowisko pracy jako elektryk przemyslowy.
Praca na terenie Bawarii.

Do obowiazkow pracownika nalezy:
- przylaczanie kabli do rozdzieli i do urzadzen przemyslowych
- Czytanie rysunkow technicznych, symboli, norm i kodow
- Instalacja i okablowanie maszyn
- Czytanie planow elektrycznych

Oferujemy:
- umowe na czas nieokreslony na warunkach niemieckich
- zakwaterowanie
- atrakcyjne wynagrodzenie

Wymagania

Wymagania:
- wyksztalcenie kierunkowe jako elektryk przemyslowy
- doswiadczenie w zawodzie
- dobra znajomosc jezyka niemieckiego
- chec pracy w Niemczech

Egal, ob Kunde oder Bewerber, wir stellen uns auf die Bedürfnisse unseres Gegenübers ein.... Die Duplo-Figuren sind zwar von ihrer Grundstruktur alle gleich, doch haben sie alle ihre Charakteristika, die sie unterscheiden. So versuchen wir auch bei Ihnen die Besonderheiten zu sehen und hervorzuheben. Nur wenn man sein Gegenüber genau betrachtet und versteht, ist eine erfolgreiche Zusammenarbeit möglich.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
11/12/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Przemysł ciężki / wydobywczy , Praca Budownictwo , Praca Inżynieria , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis