Opis stanowiska pracy

  • montaż szaf sterowniczych i rozdzielni elektrycznych,
  • montaż instalacji elektrycznych,
  • montaż obiektowych tras kablowych,
  • dobór i weryfikacja komponentów układów elektrycznych,
  • wykonywanie prac zgodnie ze schematem elektrycznym,
  • prace serwisowe.

Wymagania

  • znajomość zagadnień w obszarze elektrotechniki i automatyki,
  • podstawowa znajomość zagadnień technicznych w obszarze hydrauliki siłowej,
  • umiejętność współpracy w zespole,
  • kreatywność oraz otwartość na nowe wyzwania,
  • umiejętność czytania i tworzenia schematów elektrycznych,
  • wymagane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • prawo jazdy kat. B,
  • uprawnienia SEP,
  • wykształcenie minimum zawodowe,
  • duża dyspozycyjność ze względu na wyjazdy w delegacje, bądź prace zmianowe wynikające ze specyfiki działalności,
  • duża samodzielność i zaangażowanie w podejmowanych zadaniach.

Oferujemy:

  • możliwość współpracy opartej na własnej działalności bądź umowie o pracę,
  • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwości poznania nowości branżowych poprzez stosowanie ich w opracowywanych aplikacjach,
  • możliwości rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy,
  • stabilne warunki zatrudnienia, możliwość rozwoju.

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą specjalizującą się w automatyzacji i robotyzacji p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji