Elektryk / Monter szaf sterowniczych

Orizon GmbH

Niemcy Jamlitz, zagranica

Opis stanowiska pracy

Nalezymy do wiodacych agencji w Niemczech swiadczacych uslugi z zakresu human resources, miedzy innymi: praca czasowa, posrednictwo pracy oraz doradztwo personalne.

Dla naszego klienta w Landshut / Niemcy zatrudnimy na stanowisko:

Od kandydata oczekujemy

  • Wyksztaucenia zawodowwgo kierunkowgo
  • Dobrej umiejetnosci pracy na podstawie dokumentacji elektrycznej
  • Bardzo dobrej umiejetnosci czytania elektroplanow
  • Uprawnien SEP
  • Umiejetnosci porozumiewania sie w jezyku niemieckim na miejscu pracy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o prace na czas nieokreslony z gwarancja wszystkich swiadczen socjalnych oraz prawem do urlopu
  • Mozliwosc dlugotrwalej pracy w jednym miejscu oraz perespektywe bezposredniego zatrudnienia przez klienta
  • Oferujemy pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania
  • Wynagrodzenie do ustalenia.

Prezentacja firmy

Należymy do wiodących agencji w Niemczech świadczących uslugi z ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Energetyka, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria