Elektryk maszyn lotniskowych GSE

IMPACT Poland Sp. z o.o.

Belgia, zagranica

Od: IMPACT Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Belgia

Dla naszego klienta, firmy rodzinnej, która przez swoje doświadczenie wyrosła na firmę z wieloma oddziałami (garaż, wyposażenie lotnisk i zabudowy) poszukujemy technika elektryka.

Belgia-Steenokkerzeel

Obowiązki:

-wykrywanie i rozwiązywanie awarii elektronicznych w sprzęcie obsługi naziemnej – cały tabor zmotoryzowany na płycie lotniska w Zaventem, (później istnieje również możliwość pracy w Liège)
-generalna konserwacja maszyn lotniskowych,
-praca przy sprężarkach, transformatorach, silnikach elektrycznych i wentylatorach
-montaż części lub elementów przemysłowych urządzeń eksploatacyjnych zgodnie z przepisami maszyn, dokumentacją,
-lokalizowanie usterek w instalacji i proponowanie rozwiązań technicznych oraz warunków napraw
-regulowanie sprzętu operacyjnego i sprawdzanie jego działania
-praca z pompami, silnikami i generatorami
identyfikacja elementów wadliwych systemów, naprawa lub wymiana elementów (zestawy kół zębatych, łożyska kulkowe, rozdzielacze hydrauliczne, ...)
podłączanie komputera do sprzętu i używanie zarejestrowanych programów do wykrywania usterek

WYMAGANIA

-kilkuletnie doświadczenie jako technik elektryk
-dobra znajomość języka angielskiego
-wykształcenie średnie z elektrotechniki/elektromechaniki lub pokrewne
-obsługa przyrządów pomiarowych i czytanie planów elektrycznych
-wiedza na temat PLC
-możliwośĆ pracy samodzielnej jak i w zespole
-prawo jazdy kat. B do okazjonalnego wykonywania napraw na płycie lotniska
-elastyczność, motywacja i poczucie odpowiedzialności
-dbanie o bezpieczeństwo i jakośc pracy

OFERUJEMY

-W pełni legalne zatrudnienie zgodnie z belgijskim prawem, w tym ubezpieczenie społeczne, ubezpieczenie zdrowotne, prawo do emerytury belgijskiej ubezpieczenie społeczne, ubezpieczenie zdrowotne, prawo do emerytury belgijskiej
-Wynagrodzenie na wysokim poziomie, + możliwość nadgodzin
-W pełni umeblowane zakwaterowanie - pokoje jednoosobowe, internet, woda, gaz i prąd w cenie 72 € / tydzień
-Zwrot kosztów transportu do Belgii do 125 € po czterech przepracowanych tygodniach
-Premię na zakończenie roku - 8,33% wynagrodzenia rocznego brutto
-Dodatek wakacyjny w wysokości - 15,38 % wynagrodzenia rocznego brutto
-Zasiłek rodzinny na każde dziecko
-Zapewniony transport (w zależności od odległości zakwaterowania)
-Opiekę naszych wielojęzycznych koordynatorów

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.