Elektryk (m/w/d), z jęz. niemieckim, Rostock, > 17,00 EUR/godz.

HM Serwis Group Sp. z o.o.

Rostock, zagranica

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy samodzielnych Elektryków do pracy przy:
- montowaniu, instalowanie i naprawie instalacji elektrycznych,
- montowaniu gniazdek, włącznikow i oswietlenia,
- bruzdowaniu, cięciu i układaniu kabli.

Oferujemy:
- długoterminowe zatrudnienie,
- stawka godzinowa od 14-17 € brutto (zależy od doświadczenia i znajomości jęz.),
- darmowe zakwaterowanie w okresie adaptacyjnym (2-3 miesiące),
- pomoc w zarejestrowaniu / uznaniu dyplomu zawodowego (po okresie próbnym).

Wymagania

- doświadczenie zawodowe min. 2 lata,
- uprawnienia SEP lub inne zawodowe,
- znajomość j języka niemieckiego w mowie na poziomie min. B1,
- prawo jazdy kat B. i własny środek transportu.

Prezentacja firmy

HM Serwis Group Sp. z o.o., <br/>Agencja Zatrudnienia, nr Licencji 1532... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/12/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
62PLN - 76PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
darmowe zakwaterowanie w okresie adaptacyjnym
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis