ELEKTRYK - KONSERWATOR MASZYN POLIGRAFICZNYCH

Drukarnia Prasowa S.A.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Drukarnia Prasowa S. A. poszukuje kandydata do pracy na stanowisko:

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe
  • Doświadczenie w obsłudze i konserwacji urządzeń elektrycznych
  • Doświadczenie w lokalizacji i usuwaniu usterek
  • Znajomość układów sterowania i zasilania napędów elektrycznych
  • Doświadczenie w obsłudze i konserwacji stacji niskiego napięcia
  • Aktualna legitymacja kwalifikacyjna grupa 1 do 1 kV (grupa 2 i 3 będzie dodatkowym atutem)

Główne zadania na stanowisku:

  • kontrola parametrów pracy instalacji i urządzeń elektrycznych ogólnozakładowych oraz przy maszynach produkcyjnych
  • naprawa i konserwacja układów sterowania
  • bieżąca likwidacja usterek oraz konserwacja okresowa maszyn produkcyjnych
  • naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych współpracujących z maszynami produkcyjnymi
  • nadzór, bieżące naprawy i konserwacja zasilania elektrycznego maszyn i urządzeń
  • nadzór nad pracą oraz konserwacja stacji i rozdzielni niskiego napięcia

Wybranemu kandydatowi oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę trzyzmianową w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i umiejętności

Wszystkich zainteresowanych udziałem w procesie rekrutacji prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania

Uwaga: Nie zwracamy przesłanych dokumentów. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli z zaznaczeniem czy zgoda dotyczy tylko niniejszej, czy również przyszłych rekrutacji:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Drukarnię Prasową S.A moich danych osobowych zawartych w CV na potrzeby niniejszej rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych."

Prezentacja firmy

Branża-Poligrafia-Usługi. <br/>Zakład z 60-letnią tradycją. Obecnie Spół... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Energetyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne, Praca Praca fizyczna