Elektryk, elektryk budowlany, konserwator

BESTA Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o.

Rzeszów, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Elektryk, elektryk budowlany, konserwator  – miejsce pracy: Rzeszów
oraz delegacje w kraju i za granicą (Słowacja, Czechy)

Oferujemy:

  • umowa o pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji
  • możliwość rozwijania swojej wiedzy i umiejętności
  • dostęp do najnowszych technologii
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie i dodatki

Oczekiwania:

  • uprawnienia SEP - kat E – eksploatacja do 1kV
  • uprawnienia SEP – kat D – dozór do 1kV
  • samoorganizacja pracy i odpowiedzialność za powierzone obowiązki
  • otwartość na innowację
  • prawo jazdy kat B
  • znajomość obsługi komputera – pakiet Office, poczta, program SEP
  • mile widziane doświadczenie na ww. stanowisku lub pokrewnym

Osoba zatrudniona na ww. stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • czytanie schematów elektrycznych
  • montaż tras kablowych
  • montaż rozdzielni elektrycznych
  • montaż osprzętu i oświetlenia
  • modernizacja istniejących instalacji elektrycznych
  • wykonywanie bieżących pomiarów elektrycznych
  • wystawianie dokumentacji pomiarowej
  • bieżąca naprawa i konserwacja elektronarzędzi
  • przestrzeganie przepisów BHP i higieny pracy w dziale
  • przestrzeganie procedur i instrukcji dla danego stanowiska pracy
  • fizyczne i systemowe przesunięcia towarów i sprzętu w magazynie (przyjęcia z budów i wydania na budowy)
  • kontrola jakościowo-ilościowa materiałów i sprzętów wydawanych oraz zwracanych
  • dbanie o stałą identyfikację towaru
  • dbanie o wizerunek firmy
  • dbałość o powierzone mienie

Prezentacja firmy

BESTA Przedsiębiorstwo Budowlane sp. z o.o. to nowoczesne przedsiębiorst... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Energetyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Praca fizyczna