Opis stanowiska pracy

- montaż, konserwacja, utrzymanie i naprawa instalacji,urządzeń elektrycznych oraz linii elektroenergetycznych

- montaże urządzeń dźwiękowych, zabezpieczeń, oświetlenia oraz urządzeń termicznych

- przeprowadzanie montażu w budynkach mieszkalnych, na budowach oraz w zakładach (jak np. sklepy, stacje benzynowe)

Oferujemy

- wynagrodzenie 2000€ netto miesięcznie ( bez nadgodzin )

- wynagrodzenie 2500-2800 € netto miesięcznie ( z nadgodzinami )

- zakwaterowanie opłacone za pracę w delegacji

- umowę na czas nieokreślony zgodnie z przepisami austriackimi (13-sta i 14-sta pensja)

Wymagania

- wykształcenie kierunkowe (elektryk, elektrotechnik)

- doświadczenie w zawodzie elektryk / elektrotechnik

- gotowość do pracy w delegacjach na terenie Austrii i Niemiec

- gotowość do pracy w nadgodzinach

- znajomośc j.niemieckiego

oraz

- dobry stan zdrowia i niekaralność

- odpowiedzialność i samodzielność w pracy

- umiejętność czytania dokumentacji technicznej

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą zajmującą się rekrutacją polskich pracowników do p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Inne