ManpowerGroup Sp. z o.o.

Elektryk/ Elektronik

Miejsce pracy: Barlinek

Zadania:
•    Zapewnianie ciągłości pracy maszyn, urządzeń oraz infrastruktury zakładu
•    Dokonywanie okresowych, prewencyjnych przeglądów maszyn i urządzeń pod względem elektrycznym oraz elektronicznym
•    Diagnozowanie i usuwanie bieżących awarii
•    Instalowanie i uruchamianie nowych urządzeń oraz realizacja ich modyfikacji
•    Codzienna współpraca z innymi działami przedsiębiorstwa

Wymagania:
•    Wykształcenie min. zawodowe (mile widziane średnie techniczne lub wyższe z zakresu: elektryka, elektronika)
•    Doświadczenie na podobnym stanowisku (preferowane Utrzymanie ruchu)
•    Znajomość elektryki, elektroniki, automatyki, układów pneumatycznych i hydrauliki siłowej
•    Uprawnienia SEP (mile widziane)
•    Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
•    Wiedza i umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną

Oferujemy:
•    Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą
•    Konkurencyjne wynagrodzenie rynkowe
•    Premie miesięczne oraz roczne
•    Pakiet socjalny (opieka medyczna, ubezpieczenie, karta MultiSport, świadczenia świąteczne itp.)
•    Możliwość rozwoju w nowoczesnej organizacji
•    Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy