Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • Montaż rozdzielnic elektrycznych oraz szaf sterowniczych do 1kV,
  • Udział w montażu i podłączaniu wytworzonych produktów,
  • Montaż przemysłowych instalacji elektrycznych i automatyki,
  • Rzetelne i terminowe wykonywanie przydzielonej pracy.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość uzyskania dodatkowej premii na jasno określonych warunkach,
  • Ciekawą pracę z wykorzystaniem najnowszych technologii,
  • Uczestnictwo w ciekawych projektach dającą możliwość rozwoju osobistego,
  • Pracę w młodym zespole profesjonalistów, w przyjaznej atmosferze,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji na kursach i szkoleniach.

Wymagania

Nasze wymagania:

  • Umiejętność montażu i łączenia szaf sterowniczych oraz rozdzielnic elektrycznych,
  • Biegła znajomość czytania schematów elektrycznych oraz automatyki,
  • Doświadczenie w montażu instalacji elektrycznych,
  • Wykształcenie techniczne (elektryk, automatyk, elektromechanik, elektronik, mechatronik),
  • Sumienność i odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy,
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • Aktualne uprawnienia SEP (dodatkowy atut).

Prezentacja firmy

Madar Electric to prężnie rozwijająca się firma, powstała w 2010 roku. J... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/04/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
5 000PLN - 9 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Energetyka