Opis stanowiska pracy

Elektryk pilnie poszukiwany!

Jesteś specjalistą z branży elektrycznej? Jeżeli tak, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Sprawdź szczegóły poniżej :)

Idealny Kandydat posiada:
  • uprawnienia E1 do 1 kW - wymagane
  • uprawnienia do obsługi urządzeń transportu bliskiego
  • doświadczenie na stanowisku Elektryka/Elektromontera

Mile widziane:
  • uprawnienia D1 do 1kW
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • prawo jazdy kat. B

Będziesz odpowiedzialny/a za:
  • lokalizowanie, diagnozowanie i usuwanie bieżących usterek instalacji elektrycznej
  • konserwacja i przebudowa instalacji elektrycznej
  • montaż dodatkowych punktów zasilania
  • dobór odpowiedniego zabezpieczenia

Benefity:
  • Elastyczne godziny pracy
  • Świetna lokalizacja
  • Opieka lekarska
  • Sprzęt do pracy
  • Umowa o pracę
  • System premiowy

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia i... Doradztwa Personalnego, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254.
Ponad dziesięcioletnie doświadczenie firmy jest gwarantem skutecznej realizacji procesów rekrutacji w wielu branżach na wszystkich szczeblach kariery zawodowej umożliwiając efektywny dobór personelu.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
29/09/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Praca Energetyka , Praca Budownictwo / Praca na budowie , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis