Opis stanowiska pracy

MT Industrietechnik GmbH & Co. KG Niederlassung Leipizg

MT Industrietechnik GmbH & Co. KG została założona w 1978 roku. Dzisiaj zatrudniamy w 9 oddziałach w całych Niemczech ponad 350 pracowników. Wysoki profesjonalizm i kwalifikacje pracowników uczyniły z MT Industrietechnik wydajną i godną zaufania firmę. Certyfikat zarządzania jakością - DIN EN ISO 9001 oraz certyfikat zarządzania bezpieczeństwem pracy - Zertifikat SCP są podstawą do oferowania najwyższej jakości usług.

elektryk, elektromechanik, elektronik

Miejsce pracy: Niemcy

 Do naszego oddziału w Lipsku poszukujemy elektryków. Praca po różnych budowach w Niemczech.

Potrzebujemy wykwalifikowanych pracowników w zawodach: elektryk, elektromonter, elektronik, elektroinstalator i pokrewnych z branży elektrycznej i elektronicznej.

Strona firmowa: www.mt-industrietechnik.de

 Do obowiązków Pana będzie należało:

  • praca na różnych przemysłowych obiektach i budowach w Niemczech
  • układanie kabli
  • podłączanie urządzeń przemysłowych
  • budowa tras kablowych
  • okablowywanie rozdzielnic elektrycznych różnego rodzaju

Wymagania

  • świadectwo ukończenia szkoły kierunkowej (elektryk, elektromonter, elektroinstalator, elektronik itp.)
  • mobilność samochód mile widziane
  • Znajomość języka niemieckiego umożliwiająca rozumienie poleceń na budowie. Mogą być dwie osoby z Państwa regionu, z których jedna mówi po niemiecku (praca w teamach 2 osobowych) Jeśli znają Państwo kogoś, kto chce jeździć i pracować z Państwen w teamie i jest elektrykiem to zapraszamy na rozmowę.

Nie zatrudniamy pracowników poprzez emaila. Umowa o pracę podpisywana osobiście jest w biurze naszej firmy.

Oferujemy

  • profesjonalny zestaw narzędzi
  • ubranie robocze oraz wszystkie akcesoria zapewniające bezpieczeństwo pracy
  • nieopodatkowana dieta (netto)- każdy pracownik otrzymuje dietę w wysokości do 36 euro za dzień jest płacona za wszystkie dni miesiąca (soboty i niedziele również) dodatkowo do wynagrodzenia na opłacenie zakwaterowania i wyżywienia (zwykle zakwaterowanie kosztuje ok. 20 euro dziennie.W przypadku, gdy cena kwatery przekracza 25 euro różnicę płaci firma. Dieta jest wypłacana w również w soboty i niedziele.
  • umowa o pracę na czas nieokreślony
  • płaca w terminie
  • dodatki urlopowe i świąteczne
  • urlop wypoczynkowy
  • możliwość długotrwałej współpracy
  • pełne ubezpieczenie oraz odprowadzane składki i podatki
  • zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy, uwzględniające: ubezpieczenie społeczne, płacę ustaloną na warunkach niemieckich
  • pomoc przy wypełnianiu wniosku na  zasiłek na dzieci Kindergeld.
  • wsparcie polskojęzycznego pracownika
  • zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę w pobliżu miejsca pracy
  • Firma przejmuje na siebie formalności i koszty (ok. 600 euro) związane z załatwieniem uznania zagranicznego (polskiego) wykształcenia zawodowego w Niemczech tzn. otrzymuje Pan niemieckie świadectwo ukończenia szkoły zawodowej na podstawie polskiego. Startuje Państwo jako pełnowartościowy elektryk niemiecki.
  • możliwość pracowania w godzinach nadliczbowych (zależne od pracodawcy w miejscu budowy).

Prezentacja firmy

MT Industrietechnik GmbH & Co. KG została założona w 1978 roku. D... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/03/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
200
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
55,3PLN - 56PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
wg. taryfy
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Energetyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis