Elektryk/ Elektromonter - praca w Niemczech

Wrocław, Wałbrzych, Jelenia Góra, Legnica, dolnośląskie

Wrosystem Deutschland Warszawa Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

- Wykonywanie prac z zakresu instalacji elektrotechnicznych (przemysłowych,

mieszkaniowych, użyteczności publicznej, na statkach).

Wymagania

- Minimum 2 lata doświadczenia przy pracach elektrycznych,

 - Umiejętność czytania rysunku technicznego/ schematów elektrycznych,

 - Zaangażowanie i chęci do pracy.

Oferujemy:

- Umowę o pracę,

- Pracę w polskim zespole,

 - Wynagrodzenie w Euro,

 - System poleceń pracowniczych,

 - Opiekę koordynatora,

 - Możliwość pobierania zaliczek,

 - Bezpłatne zakwaterowanie,

 - Transport,

 - Wysokiej klasy narzędzia i odzież roboczą.

Jesteśmy firmą specjalizującą się w wykonywaniu instalacji elektrotechnicznych. Prace... wykonujemy w obiektach przemysłowych, mieszkaniowych, użyteczności publicznej oraz na statkach. Na rynku europejskim działamy od 2007 roku, a w swoim portfolio mamy zrealizowanych kilkadziesiąt projektów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
07/10/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
30
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Przedział wynagrodzenia:
14.500,00 zł - 20.000,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Praca Budownictwo / Praca na budowie , Praca Energetyka , Praca Praca fizyczna