Elektryk elektromonter elektroinstalator

NJN Kłosek Damian

Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Miejsca pracy: Gliwice oraz miasta ościenne.

Firma elektryczna z ponad 13 stażem, w związku z dynamicznym rozwojem zatrudni elektromonterów. Oferta ta skierowana jest zarówno do pracowników z wieloletnim doświadczeniem jak i osób rozpoczynających karierę zawodową.

Firma realizuje następujące roboty:
• roboty związane z instalacjami i sieciami nN/SN/WN, oświetleniem ulicznym,
• roboty związane z siecią trakcyjną tramwajową,
• roboty związane z automatyką budynkową oraz przemysłową,
• roboty związane z światłowodami.

Wymagania:
• wykształcenie kierunkowe - zawodowe lub średnie,
• doświadczenie zawodowe - min. 1 rok pracy na stanowisku elektryka,
• aktualne świadectwo kwalifikacji grupy G1 do 1kV - eksploatacja (uprawnienia SEP),
• umiejętność czytania dokumentacji technicznej oraz schematów elektrycznych,
• odpowiedzialność za powierzone narzędzia i sprzęt,
• prawo jazdy kat. B - mile widziane doświadczeniem w prowadzeniu samochodu dostawczego.

Oczekiwania:
• umiejętność pracy samodzielnej oraz w zespole,
• umiejętne zarządzanie własnym czasem pracy,
• odpowiedzialne i rzetelne podejście do obowiązków,
• pozytywnie nastawienie do świata i ludzi,
• uczciwość i kultura osobista,
• dodatkowym atutem będzie dyspozycyjność oraz uprawnienia na podnośniki koszowe i zwyżki.

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
• jednozmianowy system pracy,
• atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji,
• pracę w przyjaznej atmosferze,
• kursy, szkolenia - możliwość uzyskania dodatkowych uprawnień.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV wraz z klauzurą lub kontakt telefoniczny:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).”

Prezentacja firmy

Firma elektryczna z ponad 13 stażem. <br/> <br/>Firma realizuje następuj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Energetyka