Elektryk – Dijon – praca od zaraz !

HRBC GROUP SP. z o.o.

Francja, Dijon, zagranica

Opis stanowiska pracy

  • praca głównie polegająca na montażu oświetlenia
  • układanie okablowania
  • czytanie planu, podciąganie/kładzenie kabli, montaż korytek kablowych/osłon
  • praca w budynkach usługowych
  • praca w dwóch zespołach dwuosobowych
  • praca przede wszystkim wewnątrz budynków (sporadycznie na zewnątrz)
  • przestrzeganie przepisów BHP i porządku w miejscu pracy

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę tymczasową dzięki czemu jesteś częścią francuskiego systemu podatkowego, emerytalnego i socjalnego
  • stawkę godzinową + 10% urlopowego + 10% premii (prime precarite)
  • dodatek żywieniowy 9,90€ netto/ dzień pracy
  • pracę w nadgodzinach płatnych wg schematu 36-43h+ 25%, 44-48+ 50% do stawki
  • dla osoby korzystającej na miejscu ze swojego auta zwrot części kosztów za przejazd mieszkanie-budowa (kilometrówka)
  • zwrot kosztu zakupu ubrania roboczego do 80€
  • częściowy zwrot kosztu dojazdu do Francji (auto 100€/bus 50€)
  • bezpłatne zakwaterowanie (pokoje 1 lub 2 osobowe)
  • możliwość otrzymania zaliczki - max. 3 w miesiącu
  • możliwość dłuższej współpracy
  • opiekę zdalnego, francuskojęzycznego koordynatora 7 dni w tygodniu
  • pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem

Wymagania

  • doświadczenie w pracy jako Elektryk
  • aktualne uprawnienia SEP do 1kV (mile widziane)
  • komunikatywna znajomość j. francuskiego u 1 osoby w zespole
  • mile widziane posiadanie prawa jazdy kat. B
  • mile widziane posiadanie auta na wyjazd

Prezentacja firmy

HRBC Group jest miejscem gdzie skutecznie realizujemy projekty rekrutacy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/08/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy