elektryk budowlany

Niemcy, zagranica

P.I.N. Personal GmbH

Opis stanowiska pracy

Zadania:
• Montaż systemów zabezpieczających
• Przeglądy i naprawy urządzeń
• Instalacja gniazdek oraz lamp

Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie
• zakwaterowanie
• umowę o prace na niemieckich warunkach

Wymagania

Wymagania:
• wykształcenie elektryczne
• znajomość języka niemieckiego w stopniu A2
• doświadczenie

Egal, ob Kunde oder Bewerber, wir stellen uns auf die Bedürfnisse unseres Gegenübers ein. Die... Duplo-Figuren sind zwar von ihrer Grundstruktur alle gleich, doch haben sie alle ihre Charakteristika, die sie unterscheiden. So versuchen wir auch bei Ihnen die Besonderheiten zu sehen und hervorzuheben. Nur wenn man sein Gegenüber genau betrachtet und versteht, ist eine erfolgreiche Zusammenarbeit möglich.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
06/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
6
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Budownictwo / Praca na budowie , Praca Energetyka , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Praca fizyczna , Praca Inżynieria