Elektryk budowlany, przemysłwy, automatyk

Personel Konsulting

22-400 Zamość, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Witam Państwa,
poszukuję na zlecenie szwajcarskiego zakładu usług przemysłowych: Elektryków, elektromonterów. Wymagany komunikatywny niemiecki i prawo jazdy kat. B.

Opis / Obowiązki:

Miejsce pracy: region Basel, Bern Szwajcaria
Praca aktualna jest natychmiast lub w możliwie szybkim terminie
Praca na minimum 10 tygodni ze szwajcarskim pracodawcą, firmą usług przemysłowych
Czas pracy: od poniedziałku do piątku (7 do 17), ok. 180 godz./ mies.
Główne zadania:
Samodzielne wykonanie robót elektrycznych, w tym kablowanie, podłączanie, itp
Prace związane z budownictwem przemysłowym, budownictwem domków jednorodzinnych
Serwis kontrolno - konserwacyjny elementów wykonanych, komór i kanałów, wstępny montaż zespołów prefabrykowanych na miejscu
Praca z wykorzystaniem rysunków i planów technicznyh

Wymagania:

Wykształcenie związane z elektryką
2 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku elektryk
Obsługa narzędzi do wykonywania prac.
Umiejętność pracy według planów technicznych
Znajomość języka niemieckiego jest zalecana, przynajmniej jedna osoba na dwie

Konieczne prawo jazdy kat. B

Samodzielne i odpowiedzialne wykonywanie pracy bez nadzoru

Duża kondycja i siła fizyczna

Nasza oferta:

Szwajcarska umowa o pracę, pełne świadczenia socjalne
Zapewnione regularne kursy dokształcające
Stawka godzinna brutto: od 30-37 Frch na godzinę
Zarobek miesięczny netto ok.6500 Frch brutto
dieta dzienna około 12 Frch
Wypłata wszystkich nadgodzin
Mieszkanie zapewnione i opłacane przez pracownika , koszt około 600-800 Frch

Bardzo proszę o propozycję kandydatów, najlepiej o przesłanie CV w języku niemieckim wraz z kopią uprawnień i z podaniem terminu rozpoczęcia pracy kandydata oraz stopnia znajomosci j. niemieckiego.
W razie pytań jestem do dyspozycji.

Agencja Pracy 14 948

Wymagania

wykształcenie kierunkowe
Uprawnienia SEP,
doświadczenie
znajomość języka niemieckiego

Prezentacja firmy

Firma istnieje od 1993 roku.Zajmujemy się działalnością konsultin... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
powyżej 3 miesiace
Liczba wakatów:
15
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
18 000PLN - 22 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Energetyka