Opis stanowiska pracy

Elektryk - bez znajomości języka niemieckiego

Miejscowość: Stuttgart, Niemcy

Obecnie dla jednego z Naszych kluczowych Klientów zagranicznych poszukujemy osoby na stanowisko-ELEKTRYK
Jest to firma rodzinna zajmująca się wykończeniami wnętrz.

Start: od zaraz-możliwość długotrwałej współpracy
Ilość wolnych wakatów: 1
System pracy: pon-sob

Obowiązki:

- wykonywanie prac w instalacji elektrycznej
- wykonywanie nowych instalacji elektrycznych zgodnie z instrukcją
- pomoc przy tworzeniu lub montażu tras kablowych,

Oferujemy:

-atrakcyjne wynagrodzenie
-darmowe zakwaterowanie podczas trwania zlecenia
-możliwość długotrwałej współpracy
-opiekę polskiego koordynatora

Wymagania

Oczekiwania:
-doświadczenia na stanowisku elektryka
-zaangażowania
- gotowość do podjęcia zatrudnienia w Niemczech

HR International to nowoczesna agencja rekrutacyjna, która operuje na międzynarodowym... rynku pracy. Łączymy polskich pracowników z pracodawcami z całej Europy, którzy prowadzą działalność w różnych branżach. Należymy do Polskiego HR S.A., który funkcjonuje na międzynarodowym rynku HR od 1999 r. HR International Sp. z o. o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 7562.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
27/07/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Przedział wynagrodzenia:
6.500,00 zł - 8.000,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Praca Inne , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Inżynieria