Opis stanowiska pracy

Wyposażanie maszyn i stanowisk zrobotyzowanych w układy automatyki, a w szczególności:
- montaż automatyki
- szycie szaf
- uruchamianie maszyn w ramach projektu
- serwis
- pomoc w projektowaniu układów sterowania maszyn (elektryka, pneumatyka)
- pomoc w programowaniu sterowników PLC oraz robotów
- zamówienia

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne (automatyk, elektryk, mechatronik, budowa maszyn lub pokrewne),
- co najmniej roczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (np. dział utrzymania ruchu lub w firmie budującej maszyny)
- umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną maszyn (schematy),
- wiedza w zakresie działania układów sterowania maszyn,
- znajomość sterowników Siemens i umiejętność ich programowania
- prawo jazdy kategorii B,
- gotowość do pracy na wyjazdach służbowych na terenie kraju i za granicą,
- dobra organizacja pracy własnej.

Prezentacja firmy

Biuro Projektowe GAWIKO istnieje od roku 2000. <br/>Zajmujemy się... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Inżynieria