Opis stanowiska pracy

Dynamicznie rozwijająca się i nieustannie poszukująca nowych rozwiązań firma z dwudziestoletnią tradycją w branży produkcji uszczelek i taśm okiennych o ustabilizowanej pozycji na rynku.

Zakres obowiązków:

  • usuwanie awarii maszyn produkcyjnych
  • wykonywanie przegladów, remontów, konserwacji
  • montaż i uruchomianie nowych maszyn i urządzeń elektrycznych

Oczekujemy:

  • wykształcenie techniczne, wiedza z zakresu elektryki i automatyki
  • umiejętność diagnozowania i usuwania awarii
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • uprawnienia SEP (eksploatacja) do 1kV
  • samodzielności i dużej motywacji do pracy

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i realizowanych zadań
  • pracę w systemie zmianowym w przyjaznej atmosferze

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Energetyka, Praca Praca na produkcji, Praca Kontrola jakości