Elektryk/Automatyk - Prefabrykacja rozdzielnic

graphen Sp.j.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

  • prefabrykacja rozdzielnic AKPiA (na bazie komponentów: Schneider, Wago, Siemens, Kieback, Phoenix Contact itp.)
  • prefabrykacja rozdzielnic elektrycznych (na bazie komponentów: Schrack, Schneider, Eaton, Socomec itp.)
  • montaż torów kablowych i okablowania, montaż podzespołów i wykonanie połączeń
  • wykonywanie kontroli warszatowej, znakowania i pomiarów kontrolnych elektrycznych

Wymagania

  • umiejętność czytania schematów elektrycznych i AKPiA
  • doświadczenie w montażu rozdzielnic elektrycznych i AKPiA
  • znajomość obsługi komputera
  • umiejętność posługiwania się narzędziami warsztatowymi i przyrządami pomiarowymi
  • umiejętność wykonywania podstawowych pomiarów elektrycznych
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • umiejętność działania w zespole
  • dokładność, sumienność
  • systematyczne podnoszenie kwalifikacji zawodowych

Prezentacja firmy

Firma graphen Sp.J. istnieje od roku 2008. Specjalizujemy się w instalac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Energetyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria