Elektryk // 6.700 zł

Gi Group Poland S.A.

Rybnik, śląskie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Rybnik
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wykrywanie i usuwanie usterek oraz awarii elektrycznych maszyn i urządzeń
  • Wykonywanie prac naprawczych i remontowych oraz przeglądów okresowych
  • Prowadzenie przeglądów harmonogramowych i prac konserwacyjnych
  • Uruchamianie nowych maszyn i urządzeń
  • Nadzorowanie zgodnego ze standardami stanu technicznego maszyn i urządzeń

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Doświadczenia w pracy w utrzymaniu ruchu
  • Dyspozycyjności do pracy w systemie 3- zmianowym
  • Uprawnień SEP do 1kV
  • Podstawowej znajomośi układów elektrycznych i automatyki przemysłowej
  • Umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów (usuwanie awarii)
  • Umiejętności posługiwania się narzędziami pomiarowymi
  • Umiejętności czytania schematów elektrycznych
  • Praktycznej wiedzy z zakresu elektromechaniki, automatyki

CO OFERUJEMY?

  • Umowę o pracę bezpośrednio z naszym Klientem
  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia i posiadanych umiejętności - 6.700 zł brutto (podstawa + premia)
  • Pracę w systemie 3- zmianowym od poniedziałku do piątku
  • Premię frekwencyjna
  • Premię wynikową
  • Codziennie ciepły posiłek dofinasowany przez Pracodawcę – miesięcznie 300 zł
  • Bony świąteczne
  • Dodatkowe wynagrodzenie urlopowe
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Kartę MultiSport Plus
  • Pracę w przyjaznej i luźnej atmosferze w dynamicznie rozwijającej się firmie o globalnym zasięgu
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w rekrutacjach wewnętrznych
  • Dofinansowanie do szkoleń i kursów
  • Ubezpieczenie na życie
  • Parking dla pracowników
  • Paczki świąteczne

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.