Opis stanowiska pracy

Zadania:
- utrzymanie sprawności maszyn i urządzeń,
- bieżąca konserwacja,
- wykonywanie przeglądów maszyn,
- kontrola sprzętu,

Wymagania:
- wykształcenie kierunkowe: Elektrotechnika, Elektronika, Automatyka,
- min.2 lata doświadczenia w naprawie maszyn przemysłowych w zakresie automatyki, mechaniki, pneumatyki i sterowania,
- umiejętność posługiwania się schematami elektrycznymi,
- znajomość i umiejętność czytania rysunku technicznego,
- znajomość elektroniki i umiejętność naprawy,
- mile widziane uprawnienia SEP do 1 kV,
- dyspozycyjność, praca w różnych zmianach (6-14/14-22/22-6),
- zaangażowanie w wykonywane obowiązki,

Dodatkowe umiejętności:
- obsługa komutera,
- znajomość pakietu Office,
- podsstawowa znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

Oferujemy:
- zatrudnienie na umowę o pracę,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- pracę w miłej atmosferze i zgranym zespole.

Prezentacja firmy

Firma Beetsma funkcjonuje na rynku polskim od 2004 roku, natomias... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Energetyka, Praca Kontrola jakości, Praca Inne