Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  • Wsparcie obszarów związanych z projektowaniem, konstruowaniem nowych rozwiązań z obszaru elektroniki,
  • Rozwijanie istniejących oraz wdrażanie nowych projektów z obszaru elektroniki,
  • Pisanie oprogramowania i innych usług informatycznych związanych z aplikacjami,
  • Rozwiązywanie problemów technicznych sprzętowych i programistycznych,
  • Ocenianie i optymalizowanie kosztów produkcji hardware'u,
  • Testowanie urządzeń elektronicznych oraz badanie komponentów,
  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej,
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej gotowego urządzenia,
  • Przygotowywanie analizy DFMEA,
  • Wsparcie techniczne dla produkcji i innych procesów,

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane specjalności: Elektrotechnika, Elektronika, Automatyka, itd.),
  • Minimum 2 lata doświadczenia jako konstruktor/elektronik,
  • Mile widziana wiedza z obszaru technologii bezprzewodowych, IoT oraz znajomość układów ST oraz ESP
  • Podstawowa znajomość środowisk programistycznych: C, C++, C#, SQL, ASEMBLER
  • Umiejętność tworzenia i analizowania schematów elektrycznych,
  • Umiejętność korzystania z elektrycznego sprzętu pomiarowego (multimetr, oscyloskop),
  • Umiejętność obsługi komputera i oprogramowania wspierającego projektowanie
  • Umiejętność samodzielnego planowania własnej aktywności i zdobywania nowych umiejętności,
  • Umiejętności rozwiązania problemów,
  • Znajomość języka angielskiego,
  • Umiejętności współpracy w zespole

Oferujemy:

  • stabilną,
  • pełną wyzwań pracę w międzynarodowym zespole
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • niepowtarzalnych projektach,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach poprzez udział w ciekawych projektach,
  • pakiet zdrowotny
  • pakiet multisport

Prezentacja firmy

Blulog jest polsko-francuską firmą, która została stworzona po 15... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/02/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis