Opis stanowiska pracy

Nasza firma wdraża nowoczesne systemy sterowania kolejkami, ciągnikami, tamami, suwnicami, węzłami osadzarkowymi. W ofercie mamy systemy przeznaczone do przestrzeni zagrożonych wybuchem oraz do zastosowań przemysłowych. Każdy system dopasowany jest do wymagań Klienta, nie jest to produkcja seryjna.

Do naszego zespołu poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za:

  • montaż urządzeń elektronicznych – w tym urządzeń o budowie iskrobezpiecznej i przeciwwybuchowej,
  • dobieranie elementów handlowych i ich zamawianie,
  • serwis systemów sterowania,
  • współpracę z jednostką badawczo-rozwojową przy tworzeniu nowych produktów,
  • wdrażanie nowych urządzeń do produkcji – tworzenie receptur, list zakupów, instrukcji produkcji,
  • obsługę programu produkcyjno-magazynowego,
  • prowadzenie zapisów w Systemie Zarządzania Jakością.

Wymagania

  • wykształcenie techniczne – elektronika, mechatronika,
  • praktyczna znajomość technik lutowania podzespołów, w tym wykorzystywania gorącego powietrza,
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną i schematami elektronicznymi,
  • biegła obsługa komputera i gotowość do nauki nowych programów,
  • doświadczenie w branży górniczej będzie dodatkowym atutem.

Osoba na tym stanowisku musi być skrupulatna i uważna, musi również posiadać umiejętność pracy w zespole.

Proponujemy:

  • uczestniczenie w tworzeniu innowacyjnych produktów we współpracy z JBR,
  • otwarte podejście do kwestii doszkalania i zdobywania nowych umiejętności,
  • stabilne zatrudnienie w firmie z 20-letnim doświadczeniem i ugruntowaną pozycją w branży górniczej,
  • nowoczesne narzędzia pracy.

Prezentacja firmy

Mamy ponad 20 lat doświadczenia na rynku urządzeń elektrycznych, ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria