Elektronik/Specjalista ds. Urządzeń i Systemów CNS w Lublinie

POLSKA AGENCJA ŻEGLUGI POWIETRZNEJ

Lublin, lubelskie

Polska Agencja Żeglugi Powietrznej poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Główne zadania na stanowisku:

  • Obsługa i eksploatacja urządzeń/systemów radiokomunikacyjnych, radionawigacyjnych, teletransmisyjnych w obszarze podległym Zespołowi Technicznemu Lublin (monitorowanie, sprawdzanie stanu technicznego, kontrolowanie parametrów urządzeń).
  • Dokonywanie przeglądów i konserwacji powierzonych urządzeń oraz usuwanie awarii.
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej dotyczącej pracy systemów i urządzeń.
  • Udział w odbiorach technicznych urządzeń przekazywanych do eksploatacji w Zespole.
  • Składanie meldunków o usterkach i nieprawidłowościach w pracy systemów i urządzeń oraz o zaobserwowanych incydentach/wypadkach zgodnie z obowiązującymi procedurami.
  • Współpraca z zespołem technicznym i innymi służbami w celu zapewnienia ciągłości pracy powierzonych urządzeń i systemów.
  • Współpraca ze służbami administracyjnymi w zakresie związanym z nadzorem nad utrzymaniem administracyjnej sprawności użytkowanych obiektów i pomieszczeń technicznych.
  • Uzyskanie uprawnień do samodzielnej obsługi systemów i urządzeń CNS poprzez uczestnictwo w szkoleniu podstawowym, właściwym kwalifikacyjnym oraz ratingowym
  • Uczestnictwo w projektach, szkoleniach branżowych krajowych oraz zagranicznych.

Wymagania wobec kandydatów:

  • wykształcenie min. średnie techniczne (preferowane wyższe techniczne),
  • 2 lata doświadczenia zawodowego dla stanowiska Elektronika przy wykształceniu wyższym,
  • 5 lat doświadczenia zawodowego dla stanowiska Elektronika przy wykształceniu średnim,
  • 4 lata doświadczenia zawodowego dla stanowiska Specjalisty przy wykształceniu wyższym,
  • 8 lat doświadczenia zawodowego dla stanowiska Specjalisty przy wykształceniu średnim,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1 - warunek konieczny - poziom j. angielskiego będzie sprawdzany wewnętrznym testem,
  • prawo jazdy kat. B,
  • umiejętność obsługi komputera (pakiet Office, system Windows),
  • umiejętność analizy dokumentacji technicznej,
  • dyspozycyjność, samodzielność, umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność pracy w stresie, sumienność i terminowość
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości.

Mile widziane ukończone szkolenia z zakresu:

  • radiostacji firmy R&S (XU 4200),
  • systemu łączności głsowej - VCS firmy FREQUENTIS (3020X),
  • systemu zapisywania korespondencji radiowej i telefonicznej DSR 3RSYS,
  • urządzeń teletransmisyjnych,
  • terminale AFTN,
  • DME N9020 firmy INTELCAN,
  • DME 1119 A firmy SELEX,
  • DVOR 1150 A firmy SELEX,
  • ILS N8100/N8200 firmy INTELCAN,
  • centralnego systemu zarządzania ruchem lotniczym Pegasusu_21 firmy Indra
  • systemu PANDORA,
  • systemu EFES PL.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pakiet benefitów (ubezpieczenie medyczne, bogaty pakiet świadczeń socjalnych).

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie zgłoszenia do dnia: 02.03.2020

Za wszystkie aplikacje dziękujemy.
Informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.