Refresco Deutschland GmbH
Business Unit Refresco Germany, jako kompleksowy dostawca, zaopatruje w segmencie Fast Moving Consumer Goods (FMCG) wiodących niemieckich oraz europeiskich sprzedawców detalicznych bezalkoholowymi napojami gazowanymi oraz niegazowanymi. W naszych oddziałach w Mönchengladbach, Grünsfeld, Calvörde, Erftstadt oraz Hamburg produkujemy ponad 1,7mld. jednostek rocznie i realizujemy wspólnie z ok. 900 pracownikami obrót na poziomie 500 mil. Euro. Jesteśmy częścią grupy Refresco z siedzibą w Holandii. Grupa składa się aktualnie 27 oddziałów i 4000 pracowników w Europie i osiąga obrót na poziomie 2,0 mld. Euro.

Oferujemy zatrudnienie na czas nieokreślony na terenie Niemiec w grupie Refresco w oddziałach Mönchengladbach (w pobliżu Düsseldorf), Erftstadt (w pobliżu Köln) lub w Grünsfeld (między Frankfurt (Main) a Nürnberg) na stanowisku

Elektronik (m/k)

Opis stanowiska:

  • samodzielne przeprowadzanie przeglądów, inspekcji oraz napraw maszyn transportujących, pakujących oraz nalewających jak również instalacji energetycznych (kotły parowe, kompresory, zaopatrzenie w wodę itd.) na terenie całego zakładu w trybie 3 lub 4 zmianowym
  • usuwanie usterek ww. urządzeń oraz analiza błędów

Profil kandydata:

  • zakończone wykształcenie zawodowe jako elektronik urządzeń przemysłowych (elektryk utrzymania ruchu) lub porównywalne wykształcenie z odpowiednim doświadczeniem zawodowym
  • gruntowna znajomość technik sterujących (Siemens S7) jak również technik pomiarowych i technik regulacji
  • znajomość maszyn nalewających napoje będzie dodatkowym atutem
  • skoncentrowanie na osiąganiu postawionych celów, elastyczność oraz umiejętność pracy w grupie
  • samodzielna i odpowiedzialna praca
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego

Nasza oferta:

  • w pełni opłacony 6-tygodniowy intensywny kurs języka Niemieckiego
  • pomoc w znalezieniu mieszkania w Niemczech
  • zwrot kosztów mieszkania w czasie trwania kursu językowego
  • urozmaicone stanowisko pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od osiągnięć i doświadczenia oraz świadczenia socjalne nowoczesnego przedsiębiorstwa
Twoje zgłoszenie:
Jeśli zainteresowało Cię nasze ogłoszenie, prześlij swoje podanie wraz z oczekiwanym wynagrodzeniem oraz najwcześniejszym możliwym terminem podjęcia pracy. Podania prosimy kierować na adres bewerbung@refresco.com.

W razie pytań prosimy okontakt z: Lukas Ziejewski (+49 9346 930130)

Internet: www.refresco.com