Elektromonterzy poszukiwani - Holandia

Beetsma Sp. z o.o.

Rijnmond, zagranica

Opis stanowiska pracy

Zakres zadań:

  • instalacja linii kablowych wysokiego napięcia (podziemne oraz wiązkowe),
  • podłączanie urządzeń do linii wysokiego napięcia, podłączanie instalacji wtórnych, kontrola,
  • montaż i wymiana elementów wysokiego napięcia.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia średniego technicznego kierunkowego
  • posiadania prawa jazdy
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego

Konieczne:
  • zaświadczenie o uzyskaniu kwalifikacji do pracy przy wysokim napięciu zgodnie z NEN-3840 - bądź pokrewne
  • dodatkowe zaświadczenie dla prac wysokonapięciowych i połączeń kablowych do 30 kV

Mile widziane:
  • VCA
  • doświadczenie zawodowe w branży petrochemicznej

Naszym pracownikom gwarantujemy:

  • holenderski kontrakt, 25 dni urlopowych plus 13 dodatkowych (ADV),
  • darmowy transport na terenie Holandii,
  • odpłatne zakwaterowanie agencyjne,
  • holenderskie ubezpieczenie,
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora oraz stały kontakt z biurem na terenie Polski.

Osoby zainteresowane zapraszamy do osobistego odwiedzenia biura w Katowicach, ul. Gliwicka 228 lub kontaktu telefonicznego z naszymi Specjalistkami:
Żanetą +48 508 569 173
Edytą +48 790 570 454

Prezentacja firmy

Firma Beetsma funkcjonuje na rynku polskim od 2004 roku, natomias... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna