ELEKTROMONTER/SPAWACZ/MECHANIK/ RZEMIEŚLNIK

POLREGIO Sp. z o.o.

Iława, warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/21/2774

Obowiązki:

Wykonywanie napraw i przeglądów taboru kolejowego, obsługa urządzeń technicznych służących do bieżącego utrzymania taboru kolejowego, wykonywanie pomiarów elektrycznych, konserwacja, naprawy instalacji sanitarnej, wodnej, pneumatycznej, bieżące utrzymanie maszyn i urządzeń.
(praca na terenie Iławy)

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • zasadnicze zawodowe, brak

Pozostałe wymagania:

  • Czego oczekujemy? Wykształcenia minimum zasadniczego zawodowego o kierunku elektryk, elektromechanik, mechanik, dobrego stanu zdrowia umożliwiającego wykonywanie pracy na wysokości powyżej 3 metrów,uprawnień eksploatacyjnych w zakresie urządzeń i instalacji i sieci o napięciu 1 kv, chęci rozwoju, kreatywności, dokładności, skrupulatności, uczciwości, nastawienia na pracę zespołową.Co doceniamy szczególnie? Samodzielność, umiejętność pracy w zespole. Oferujemy: umowę o pracę stabilne zatrudnienie, benefity zależne od stażu pracy, w tym m.in. znaczące zniżki na przejazdy koleją dla Pracownika i jego najbliższej rodzinypakiet socjalny dopłaty do wypoczynku, pożyczki pracownicze, świadczenia świąteczne, dodatkowy dzień wolny z okazji Święta Kolejarza, znaczną samodzielność w działaniu, możliwość szkoleń w specjalizacji. Kontakt e-mail sekretariat.olsztyn@p-r.com.pl lub sekretariat.olsztyn@polregio.pl

Miejsce pracy: 14-200 Iława, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres: POLREGIO sp. z o.o. Warmińsko-Mazurski zakład w Olsztynie ul. Lubelska 46, 10-409 Olsztyn lub przesłanie drogą e-mailową na adres: sekretariat.olsztyn@polregio.plProsimy pamiętać o umieszczeniu odpowiednich klauzul do dokumentu:1. klauzula - obecny proces rekrutacyjny:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a oraz danych szczegółowych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO, które zamieściłem w CV lub liście motywacyjnym oraz załączonych do niego dokumentach przez POLREGIO sp. z o.o. dla celów rekrutacji. Zgoda może zostać w każdej chwili cofnięta, co pozostaje bez wpływu na przetwarzanie dokonane przed jej cofnięciem".2. klauzula dodatkowa - przyszłe procesy rekrutacyjne (oprócz klauzuli powyższej):"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez POLREGIO sp. z o.o. przez okres najbliższych 12 miesięcy. Zgoda może zostać w każdej chwili cofnięta, co pozostaje bez wpływu na przetwarzanie dokonane przed jej cofnięciem".Inne informacje: Kandydaci spełniający wymagania formalne, określone w ogłoszeniu zostaną powiadomieni telefonicznie lub drogą e-mailową o terminie kolejnych etapów naboru. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/09/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy