Elektromonter / Pomocnik Elektromontera NIEMCY

Opole, opolskie

Pro Mont

Opis stanowiska pracy

PROMONT Opole

jesteśmy firmą zajmującą się w kompleksowym wykonywaniu instalacji elektrotechnicznych w budynkach mieszkalnych, biurowych,na obiektach przemysłowych na terenie Polski i Niemiec. W związku z rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Elektromonter/Elektryk

od kandydata wymagamy:

  • Uprawnienia SEP E,D będą dodatkowym atutem
  • Umiejętność samodzielnego czytania rysunku technicznego
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zaangażownie w rozwój Firmy
  • Doświadczenie przy pracach elektrycznych
  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie wg stawki godzinowej
  • Zakwaterowanie oraz transport
  • Pracę w młodym dynamicznym zespole

Praca na terenie Niemiec

Kandydaci, którzy nie spełniają wymagań, mogą ubiegać się o pracę na stanowisku pomocnika elektromontera.

Wymagania

- prawo jazy kat.B

Pro Mont jest Firmą działającą w zakresie prac elektrycznych.

Firma zajmuje... się montażem instalacji elektrycznych na nowopowstających obiektach takich jak: galerie handlowe, hotele, obiekty użyteczności publicznej, dworce.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
07/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Elektronika / Telekomunikacja , Praca Energetyka , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis